General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

Bu makale General Mobile Android USB Sürücülerini yükleme hakkındadır E-Tab sürücüsü Sorunuzun cevabını bulunGeneralMobile Telefon bilgisayarı görüyor hatası.

Bize bağlanınAndroid telefonunuzu veya tabletinizi bağlamak için GeneralMobile Android USB kablonuzu bağlamanız istenecektir. Android USB Sürücüleri Cihazınızın en önemli özellikleri kullanabileceğiniz araçlardır. Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlar.

General Mobile cihazlarının bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilmesi gerekir. USB SürücüleriKurulumYazılımıda indirebilirsiniz. Kolay anlaşılırSatınalma işleminiz için zaten ödeme yaptıysanız geri ödeme almak için de kullanabilirsiniz. Righttools.

General Mobile, yazılımını yüklediyseniz sürücüyü otomatik olarak yüklemelidir. Henüz sahip değilseniz Windows sürücülerini yüklemeniz gerekecektir. General Mobile Android USB Sürücüsü USB sürücüsü gerekli Cihazınızı kullanmadan önce USB sürücülerini yükleyin.

Bu makale konu hakkındadır. Mobil cihaz bilgisayarı göremiyor Sorunlu olan, basit bir cevabı olmamasıdır. General Mobile Android USB sürücüleri (Driver) E-Tab 4 Sürücüleri Nasıl İndirilir Aşağıdakiler, başka birini işe almayı düşünmeniz için nedenlerden bazılarıdır Bize ulaşın. E-Tab 4 sürücüleri hakkında daha fazla bilgi edininAşağıdakiler, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazılarıdırBu konu ihtiyacı olanlar içindir.

General Mobile Android USB sürücüleri (Driver)✔️

Buradaki talimatlar diğer GM modelleri için de geçerli olabilir. Sorununuzun çözülüp çözülmediğini lütfen bize bildirin.

İndirGenelMobilUSB sürücülerini aşağıdan indirebilirsinizİştebazıörneklerBaşlayın: Android ADB sürücülerini ayrı olarak.

ADB Sürücüsünü Yükleyinİlkolarak, emin değilseniz endişelenmeyin. Nasıl başlanırYükleyin. Google USB Sürücüleri: Google USB Sürücüleri ile Android ve ADB’de Önyükleyiciye Erişin Lütfen bu makaleyi okuyun.

General Mobile eTab drivers✔️

General Mobile E Tab için Sürücülerburadaki bağlantıya tıklayarak Windows XP Vista ve 7’nin en son sürümlerini indirin.

Bir sonraki adıma geçelim.

Android Sürücülerini Yükleme

Adım 1#GeneralMobile Android USB Sürücüleri indirildikten sonraZIPdosyası yeni bir dizine çıkarılır.

Adım 2# Yüklü General Mobile Yazılım ve Sürücülerini Kaldırın Gerekirse bilgisayar.

Adım3# Telefonda USB Hata Ayıklama Modunu açın > Gelişmekte Olan Ülkeler Gelişmekte Olan Ülkeler > USB Hata Ayıklama Modu

Geliştirme menüsü cihazınızda görünmez

  • Web sitesine gidebilir

siniz Bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  • Bu ipuçlarını takip ederek yaralanma riskinizi azaltın. Ana menüde Uygulama Menüsü bulunur.

Daha

  • sonra

aşağıdaki yollarla bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  • Hangi Telefon? Tablet nedir?
  • Yedi kez dokunun

İşte bizimle iletişime geçebileceğiniz birkaç yol.

 • Bina Numarası İşte Bina Numar asının nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler Bir Seçenek Seçin .

Artık Ayarlar menüsünde Geliştirici Seçeneklerini göreceksiniz. Geliştirici Seçenekleri artık Ayarlar menüsünün altında görünecektir. USB Hata Ayıklamayı Etkinleştirbunu yapabilirsin)

Adım 4# Telefonunuzu USB ile bilgisayara bağlayın ve sürücü kurulumu için bekleyin. Sürücü yüklemesi görünecektir. bir sürücü yükleme hatası.

Adım 5# Sağdaki menüye tıklayın. Bilgisayarım simgesine tıklayın simgesini seçin. Aygıt Yöneticisi. Liste aşağıdakine benzer görünmelidir.

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

Adım 6# Seçmek için cihaza tıklayın (örneğin, MT65xx Android Telefon veya XXX Android Telefon). Sürücüyü Güncelle. Yazılım Güncelleme Sihirbazı şimdi açık olmalıdır.

Adım 8# Ardından, Bilgisayarımın güncellenmesini istiyorum seçeneğine tıklayın.

Adım 9# Sürücü dosyalarınızı içeren klasörü seçin. Sonraki.

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

Adım 10# Yukarıdaki seçeneği seçin ve “Devam “a tıklayın. Bir sonraki sayfaya geçin. Bir sonraki sayfaya erişmek için “” seçeneğine tıklayın. Android Bileşik ADB arayüzü“Next” ile devam ediniz.

General Mobile Android USB Sürücüleri (Driver)

Adım 11# Eğer emin değilseniz,“Android Composite ADB InterfaceIf Ifyou want to continue, Yes butonuna tıklayınız ve kurulumu gerçekleştiriniz.

Kurulumdan sonra USB kablosunu tekrar takın. Bilgisayarınız artık cihazı tanımalıdır.

General Mobile Android USB Sürücüleri Yeni bir yazılım sürümü yüklemek kolaydır.

Android virüslerini nasıl ortadan kaldıracağınızı öğrenmek için bu makaleye bir göz atın. Android cihazlardan virüs nasıl kaldırılır makalesi.

SSS

Bilgisayarım General Mobile Telefonumu neden tanımıyor?

General Mobile bilgisayarı tanımıyorsa General Mobile Android USB Sürücülerini indirin. General Mobile USn sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin.

General Mobile USB Sürücüsü Nedir

General Mobile cihazlarının bilgisayarlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilmesi için USB Sürücülerinin bilgisayarlara yüklenmesi gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *