Trendyol Bildirimleri Nasıl Engellenir?

Bu ipuçlarını takip ederek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.Trendyol bildirimlerini engelle Ayrıca web sitemizde hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Trendyol Hesap ayarları, bildirimlerle ilgili tercihlerinizi değiştirmenize olanak tanır.

Hesap ayarlarınızı düzenlemek, Mail veya SMS gibi reklam bildirimlerini devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Ayrıca Trendyol bildirimlerini tekrar açabilirsiniz.

Trendyol üyeleri, özel fiyatlarla seçkin markaların keyfini çıkarır. Ayrıca benzersiz bir alışveriş ortamının keyfini çıkarabilirler. Trendyol ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Trendyol bildirimleri nasıl engellenir?

Bu ipuçlarını takip ederek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz:Trendyol bildirimlerini kapatın;

1# Trendyol hesabınıza giriş yapın.

2# Sağ üst köşedeki “Hesabım” seçeneğine tıklayın.

3# Ardından,Hesabım ” ekranında, soldaki seçenekler listesinden“Duyuru tercihlerimi kaldırSeç” seçeneğine tıklayın. E-posta, SMS, Telefon araması seçeneklerini kaldırın.

Trendyol bildirimlerini engelleme,Trendyol bildirimleri kapatma,Trendyol sms engelleme

4# Web sitesindeki en son güncelleme: “Ayarlarınızı düzenlemek için buraya tıklayın” seçeneğine tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz: “.

Talebiniz 48 saat içinde ele alınacaktır. Ayarlarınızı uyguladıktan 48 saat sonra hala reklam alıyorsanız Destek ile iletişime geçebilirsiniz.Canlı Desteğe BağlanTıklaFaydalıÖneriler“” düğmesigörünecekHesabımE-posta adresini haber bülteninden kaldırmak için “bölümüne” tıklayın.

İştebuEngellenebilir!

Trendyol’dan nasıl bildirim alabilirim?

Duyuru tercihlerim” e girin Gördüğünüz gibi, yukarıda açıklandığı gibi yeniden etkinleştirebilirsiniz. Cihazı yeniden etkinleştirebilirsiniz. E-posta, SMS, Telefon araması seçenekleri.

Artık ihtiyacınız yoksa Trendyol Hesabınızı silebilirsiniz buradaki makalemizde Aşağıdaki adımları izleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *