Android Telefonda Otomatik Yedekleme Resimleri Nasıl Silinir

Bir sonraki makalede size bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız. Android telefonda otomatik yedekleme resimleri nasıl silinir Bu bölüm bir galeri içerir.

Android galerideki yedekleme klasörleri can sıkıcıdır. Facebook Google Plus Google Plus Photos gibi birden fazla sosyal medya profilini senkronize ediyorsunuz.

Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Senkronizasyon nedir?

Senkronizasyon, veri kaynaklarının senkronize edilmesidir. Bulut teknolojisi son yıllarda popülerlik kazanmış bir terimdir. Örneğin, posta kutunuzdaki e-postaları telefonunuzda senkronize etmek ve sosyal ağlardaki fotoğraflarınızı yedeklemek mümkündür.

Hesabınızı cep telefonunuza bağladığınızda, senkronizasyon otomatik olarak gerçekleşir. Senkronizasyon açık olduğu sürece çektiğimiz tüm fotoğraflar yedeklenir.

Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Bizimle nasıl iletişime geçebilirsinizAşağıdakilerBizimleçeşitli şekillerde iletişime geçin. “Is” kelimesi bir kişi kavramını tanımlamak için kullanılır. Otomatik Yedekleme Dosyası Galeri?

Android’den otomatik yedekleme resimlerimi nasıl silerim?

Telefonunuzun Galerisinde Görmek İstemediğiniz Google Fotoğraflar, Google Plus Fotoğraflar ve Facebook Fotoğrafları Fotoğrafları sosyal ağlardan kaldırma Aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

Telefonunuzun ayarlar menüsünden Uygulama Yöneticisi’ne tıklayın.

En üstte üç sekme bulunur. Çalışıyor | Çalışıyor | Tümü. Tümü altında Galeri’ye tıklayın.

Verileri Sil Düğmesine tıkladıktan sonra galeriye tekrar giriş yapın ve görüntülerin silindiğini göreceksiniz.

Telefonunuzun Ayarlar bölümüne gidin ve Hesaplar sekmesini seçin. Bu, Google hesabınızı bulmanızı sağlayacaktır. Google Plus, Google Fotoğraflar ve Google Sync’in işaretini kaldırın.


Android telefon verilerimi nasıl yedeklerim? Tüm verilerimi nasıl yedeklerim? Makalemiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *