Akıllı olmayan bir TV internete nasıl bağlanır?

Konuyla ilgiliyazımızAkıllı olmayan televizyonunuzu internetenasılbağlayabilirsinizAçıkladığımızyerAşağıda bizimle iletişime geçmenin bazı yolları yer almaktadır. WiFi olmadan bir televizyonu internete bağlama İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç örnek. Bir bilgisayardaki görüntüler WiFi olmadan bir televizyona aktarılabilir.

Akıllı Olmayan Bir Televizyona Bağlanmaİnternet harika bir kaynaktır. Akıllı TV’ler TV’ler çeşitli farklı boyutlara dönüştürülebilirBu hizmeti kullanmak için profesyonel olmanız gerekmez. Bunu yapın. Akıllı Olmayan Bir TV için İnternet Bağlantısı TV izlemek için doğru ekipman ve bilgi gereklidir.

Bu makale sorularınıza cevap verecektir: Televizyonumu nasıl akıllı hale getirebilirim? TV’mi kablolu veya kablosuz İnternet üzerinden İnternet’e nasıl bağlayabilirim?

Sizinle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir? Bizimle iletişime geçmenin yollarından bazıları şunlardır: Smart TV olmayan bir TV’yi İnternete bağl ayın Bu yazıda okuyacaklarınız:

 • Akıllı TV nedir?
 • Akıllı TV olmayan eski bir TV’yi internete nasıl bağlarım?
 • Bağlı bir TV’yi interneti olmayan bir televizyona bağlayabilir misiniz?
 • İnternet erişimi olan bir TV’yi bilgisayarıma nasıl bağlarım?
 • Android TV Box nedir?
 • Android TV Kutuları ile eski bir TV nasıl Smart TV’ye dönüştürülür?
 • Hangi Android TV kutusunu satın almalısınız?
 • Google Chromecast nedir?
 • Google Chromecast – Eski bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürme
 • Apple TV nedir?
 • Apple TV: Eski bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürme

BakalımAkıllı TV nedir?

Akıllı TV’ler internete bağlanır ve televizyon deneyiminizi geliştiren uygulamalar indirmenize olanak tanır. Bir Smart TV, Netflix, Amazon YouTube gibi tüm favori video akış hizmetlerinizin keyfini çıkarmanızı sağlar. Spotify gibi müzik akış hizmetlerinin yanı sıra çok çeşitli spor ve video oyunlarının keyfini ek ürünler satın almanıza gerek kalmadan çıkarabilirsiniz.

Akıllı olmayan bir televizyonu internete bağlama ….

Akıllı olmayan televizyonumu internete nasıl bağlayabilirim?

Kum torbası çeşitli şekillerde kullanılabilir. Başınızı çevirin TVIt satın almak mümkündür Akıllı Telefonlar TV‘ninkullanımına ilişkin bazı örnekler aşağıda verilmiştir.

Google Chromecast, Android TV Box veya Apple TV, WiFi olmadan TV’leri internete bağlamak için seçeneklerdir.

Aşağıda listelenen yöntemler birkaç tanesidir. Seçim size kalmış. Böylece internet olmadığında bile TV’nizden web’e bağlanabilirsiniz.

Android TV Box ile eski bir TV’yi Akıllı TV’ye dönüştürme

Akıllı olmayan televizyonumu internete nasıl bağlayabilirim?

AppleTVveya Android TV Box kullanarak Akıllı olmayan bir televizyonu nasıl Akıllı TV’ye dönüştürebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. Bu cihazlar HDMI ve USB girişi ile bir TV’ye bağlanabilir.

Android TV Kutusu (Akıllı Android TV Kutusu olarak da adlandırılır) TV’nizde video izlemenizi ve video oyunları oynamanızı sağlayan bir cihazdır. Android uygulamaları cihaz üzerinde çalıştırılabilir. Android TV kutuları TV’de internette gezinmek ve Netflix, Youtube veya Amazon TV gibi uygulamaları kullanmak için kullanılabilir.

Hangi Android TV kutusu en iyisidir?

Akıllı TV cihazları birçok farklı çeşittegelirTelevizyonunuzu bir TV’ye dönüştürebilir. Fiyatı 200 ila 800 Türk Lirası arasında değişiyor. Düşük kaliteli donanım, tatmin edici olmayan performanslara yol açabilir. Hız, çekirdek sayısı ve RAM önemli faktörlerdir. Yüksek hızlı cihazlar sizin için faydalı olacaktır.

Türkiye’de ve tüm dünyada popüler olan birçok TV kutusu var. Apple TV Box’lar (diğer markaların yanı sıra), Amazon Fire Stick TV’ler, Nvidia Shield TV’ler ve Matricom Zidoo Scishion tarafından üretilen Minix NEO TV’ler mevcuttur. Bu cihazlar şu anda mevcuttur.

Android TV Box, tüm favori TV programlarınızın keyfini çıkarmanız için uygun bir yol sunar. TV’nizi kablolu veya kablosuz olarak internete bağlayınMüzikdinlemenin yanı sıra film indirinve izleyin. Kısacası, TV’nizde yapacağınız her şeyi yapabilirsiniz Aşağıda, akıllı olmayan bir TV’yi akıllı bir TV’ye dönüştürmek için bir Android TV Kutusu kullanarak akıllı telefonların kullanımına ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

Google Chromecast Eski TV’nizi Akıllı TV’ye dönüştürün

Google Chromecast

Chromecast, Android TV Kutuları ile uyumludur.

Google Chromecast görüntüleri HDMI üzerinden iletir. Cihaz herhangi bir USB konektörü ile çalıştırılabilir. Bu cihaz HDTV açıkken kullanılabilir. Cihaz, Android veya iOS cihazlardan ve yerel ağa bağlı bilgisayarlardan kablosuz olarak kontrol edilebilir.

Yazımızı buradan okuyabilirsiniz Chromecast’i video izlemek ve müzik dinlemek için kullanabilirsiniz.

Apple TV Eski TV’nizi Akıllı TV’ye dönüştürün

Apple TV, bir iPhone veya iPad’iniz varsa TV’nize Smart TV eklemenizi sağlar. Akıllı TV’ler gerekli değildir.

Apple TV, İnternet içeriğini TV’nizde görüntüler. Apple TV, Apple’ın tvOS işletim sistemini çalıştıran küçük bir aygıttır. Apple TV, avucunuza sığan tvOS işletim sistemine sahip küçük bir Apple TV aygıtıdır. Buraya tıklayarak bize bağlanabilirsinizTelevizyonunuz İnternetAyrıcailetişim kurabilirsiniz TV’nin keyfini çıkarınBuşekilde

Apple TV; iPhone, iPad ve iPod touch’ınızın AirPlay veya Ev Paylaşımı’nı kullanarak HD TV’nizden kablosuz olarak içerik akışı yapmasını sağlar. iTunes Store da televizyonunuz için film ve müzik satın almanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi Apple TV: Nedir ve nasıl kullanabilirim? Yazımızı okumanız için hazır.

Sizinle iletişime geçmenin en iyi yolu nedir?Eski bir TV’yi internete bağ lamak Normal bir TV’yi nasıl akıllı bir TV’ye dönüştürebileceğinizi yazımızda anlattık. TV’yi kablosuz olarak veya kablolarla nasıl bağlayacağınızı.

Eski bir TV’yi internete bağlama hakkında SSS

İnternet erişiminiz olmasa bile evinize internet bağlantılı bir TV bağlayabilir misiniz?

TV interneti desteklemese bile TV’nizi internete bağlamak mümkün mü? Evet, bu mümkün. Akıllı olmayan televizyonunuzu internet üzerinden bağlayıp kullanmaya devam etmeniz mümkün.

İnternete bağlı olmayan bir televizyonu ev ağıma nasıl bağlayabilirim?

Smart TV’si olmayan bir televizyonu Smart TV’ye dönüştürmenin birkaç yolu vardır. Google Chromecast, Android TV Box veya Apple TV kullanarak WiFi olmayan bir TV’yi bağlayabilirsiniz.
Tüm bu yöntemler eski bir televizyonu internete bağlama yazımızda listelenmiştir. Siz seçebilirsiniz. İnternetiniz olmasa bile televizyonunuzdan internete bağlanmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Android TV Kutusu nedir?

Android TV Kutusu (Akıllı Android TV Kutusu olarak da adlandırılır), TV’nizde video izlemenizi ve video oyunları oynamanızı sağlayan bir cihazdır. Android tabanlı uygulamalar ve programlar çalıştırılabilir. Android TV Box’lar birçok kullanıcı tarafından Netflix ve Amazon TV gibi uygulamalara erişmek için kullanılmaktadır. Kullanıcılar Web tarayıcısını kullanarak TV’lerinde web’e göz atabilirler.

Hangi Android TV kutusunu satın almalısınız?

Çeşitli cihazlar kullanarak TV’nizi bir Smart TV’ye dönüştürebilirsiniz. Fiyat 200 ila 800 Türk Lirası arasında değişmektedir. Düşük seviyeli donanım, kötü performans gösteren bir cihazla sonuçlanabilir. Kaç çekirdek, kaç GHZ ve ne kadar RAM var?
Türkiye’de ve tüm dünyada popüler olan bir dizi TV kutusu var. Apple TV Box’lar (ve diğer markalar da), Amazon Fire Stick TV’ler, Nvidia Shield TV’ler ve diğerleri mevcuttur. Bu cihazlar şu anda mevcuttur.

Google Chromecast nedir?

Google Chromecast HDMI üzerinden video gönderebilir. Herhangi bir USB portu ile çalıştırabilirsiniz. Cihaz, HDTV açılır açılmaz kullanılabilir. Android ve iOS mobil cihazlar, aynı ağa bağlı bilgisayarlar tarafından kablosuz kontrol mümkündür.

Apple TV nedir?

Apple TV, iPhone, iPad veya iPod touch’ınızın AirPlay kullanarak HDTV’nize kablosuz olarak içerik akışı yapmasını sağlar. ITunes Store, müzik ve film satın almanızı ve kiralamanızı sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *